Jeśli chcesz nadal czytać najnowsze posty na tym blogu, dodaj się ponownie do obserwatorów (najpierw usuń siebie, potem dodaj). Zmieniłam jakiś czas temu adres bloga, dlatego teraz moje ostatnio dodane posty wyświetlają się tylko tym, którzy dodali się do obserwatorów po tej zmianie. Będę bardzo wdzięczna, jeśli jeszcze tu wrócisz. :)

wtorek, 4 grudnia 2012

Cukrowe laski

Dzisiaj niezbyt wspaniałomyślne cukrowe laski, które zawsze mi się kojarzą ze Świętami Bożego Narodzenia. Mają ok. 2,3 cm. Strasznie brzydkie zdjęcia, bo robione przy sztucznym świetle, postaram się dodać inne, kiedy będę już miała dostęp do promyków słońca. Ostatnio nic mi się nie udaje, kiedy lepię z modeliny, dlatego tak rzadko dodaję posty. Np. w sobotę chciałam zrobić roladę z owocami, ale wyszła tak brzydka, że nie nadawała się do niczego. Była różowo-brązowa. Zdenerwowałam się, zgniotłam ją i zmieszałam oba kolory. I wiecie co mi wyszło? Bardzo ładny odcień brązu. Przynajmniej to... Chociaż wolałabym, żeby coś mi się w końcu udało.
Jeszcze 20 dni do Wigilii. Nie mogę się już doczekać, bo w szkole mam teraz masę sprawdzianów i kartkówek, potrzebuję trochę odpoczynku. Spadł śnieg (proszę, utrzymaj się jak najdłużej!), a wczoraj urządziliśmy całą klasą bitwę na śnieżki. Było super! Dzisiaj nikt nie rozstawał się z chusteczkami. XD Nie mogę się doczekać pierwszych sanek z moją przyjaciółką (przedświąteczny rytuał). Z miejsca ją pozdrawiam (wiem, że to czytasz). (:
A teraz kolczyki i świąteczna piosenka, którą od kilku dni nieustannie nucę.


Stare to jak świat, ale ma w sobie jakąś magię. : >

Trzymajcie się cieplutko!


3 komentarze: