Jeśli chcesz nadal czytać najnowsze posty na tym blogu, dodaj się ponownie do obserwatorów (najpierw usuń siebie, potem dodaj). Zmieniłam jakiś czas temu adres bloga, dlatego teraz moje ostatnio dodane posty wyświetlają się tylko tym, którzy dodali się do obserwatorów po tej zmianie. Będę bardzo wdzięczna, jeśli jeszcze tu wrócisz. :)

wtorek, 2 kwietnia 2013

Podsumowanie marca

I kolejny miesiąc dobiegł końca. Z pewnością nie zaliczę go do udanych, ponieważ przeczytałam tylko 3 książki. Nie zrealizowałam też wszystkich celów, które postawiłam sobie w marcu; nie wybrałam się na lodowisko (mam jednak nadzieję, że w najbliższy weekend to zrobię), zdobyłam 1 laureata (bardzo się cieszę) - z języka polskiego (z geografii zabrakło mi tylko 1 punktu -.-), nie przeczytałam żadnej książki z własnej biblioteczki. Tak więc, co przeczytałam?

1. Wiosna 1941,
2. Biała jak mleko, czerwona jak krew,
3. Ania z Zielonego Wzgórza.

Nie ma sensu liczyć stron, bo i tak wynik będzie bardzo marny, tak więc nie będę się dobijać. Mogę jednak śmiało powiedzieć, że najlepszą książką tego miesiąca okazała się Biała jak mleko, czerwona jak krew.

Nadal czytam Hobbita, jestem na razie na ok. 40 stronie, ale podoba mi się. Podczas świąt miałam i teraz też mam masę rzeczy do zrobienia: 2 referaty na wf i technikę, jajko metodą quillingu na zajęcia art. i technikę (jeszcze go nie skończyłam), zadanka na matematykę, a do tego nauka do paru kartkówek i sprawdzianów. Nie wydźwignę się spod tego nawału pracy, umrę.

Na szczęście jest ze mną moje nowe odkrycie muzyczne. Zostawiam Was z nim.


9 komentarzy:

 1. Gratuluję konkursu :)
  Zabrakło 1 punktu? Ech, znam ten ból ;/
  "Hobbit" jest świetny, podobnie jak wszystko co wyszło spod pióra Tolkiena ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Jednego punktu? Współczuję, ale ciesz się z laureata z polskiego. A wynikiem się nie przejmuj, każdy ma czasem gorszy miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię gdy brakuje mi 1 punktu do oceny która mnie zadowoli.. Ja przeczytałam ostatnio "Cień wiatru" i "Więzień nieba" teraz czytam "Gra anioła" - wszystkie książki oczywiście Zafona. :)
  + Oj niestety uczulenie na czekoladę nie jest wystarczającym pretekstem żeby jej nie jeść, szczególnie że nie wiem czy to na pewno na nią jestem uczulona - muszę to sprawdzić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję laureata. ;) Oby ten miesiąc był dla Ciebie lepszy w czytaniu. I nie tylko. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja Hobbita czytałam, ale nie całego i było to w 3 gimnazjum. Po moich doświadczeniach uważam ze jest to za wcześnie na tą lekturę ;) Jednak zamierzam do niej wrócić :) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no to życzę ci, aby ten miesiąc był lepszy w czytaniu ;) Gratuluję laureata z polskiego. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, hej!
  Nominowałam Cię do Liebster Award. Więcej informacji znajdziesz na: http://readwithnefmi.blogspot.com/2013/04/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 8. hobbit = klasyka nic dodac nic ujać

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę dalszych sukcesów i żeby nigdy już nie zabrakło Ci punkcika ::)A nutka świetna :)Życząc przyjemnych lektur pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń