Jeśli chcesz nadal czytać najnowsze posty na tym blogu, dodaj się ponownie do obserwatorów (najpierw usuń siebie, potem dodaj). Zmieniłam jakiś czas temu adres bloga, dlatego teraz moje ostatnio dodane posty wyświetlają się tylko tym, którzy dodali się do obserwatorów po tej zmianie. Będę bardzo wdzięczna, jeśli jeszcze tu wrócisz. :)

sobota, 1 czerwca 2013

Podsumowanie maja

Taak, taaak, został już tylko niecały miesiąc do wakacji! A wcześniej - bierzmowanie, wycieczka, bal i uroczyste zakończenie roku szkolnego. Aaa, zapomniałabym, jeszcze spotkanie blogerów z Podlasia 8 czerwca. Nie mogę się już doczekać!

Maj nie był owocnym miesiącem, jeśli chodzi o moje czytelnictwo. Przeczytałam tylko 4 książki, z czego 3 zrecenzowałam. Ale nie załamuję się, tylko liczę na to, że czerwiec będzie zdecydowanie lepszy. Dzisiaj nie będzie takiego szablonowego podsumowania, bo po prostu nie mam ochoty niczego liczyć, matematyki i tak mam dosyć już w szkole.

Co mnie cieszy, udało mi się nawiązać pierwszą współpracę z wydawnictwem Bukowy Las, księgarnią Matras i portalem Bestsellery.net. Jak na razie mój pierwszy egzemplarz recenzencki od BL gdzieś się zagubił (kochana Poczta Polska ♥), więc każdego dnia ledwo wyhamowuję pod drzwiami, gdy usłyszę listonosza. Koniec chwalenia się.

Aktualnie kończę czytać Morze potworów, potem zabiorę się pewnie za Wróżbiarzy i postaram się jak najszybciej napisać recenzje.

A teraz pora na krótką informację:
8 czerwca o godz. 16.00 w Księgarnio-Kawiarni Akcent na Rynku Kościuszki w Białymstoku odbędzie się spotkanie blogerów z Podlasia. Jeśli ktoś ma ochotę wpaść, bo nie wyobraża sobie życia bez książek, to zapraszamy! Więcej informacji na FORUM.
.
Życzę Wam udanego i zaczytanego weekendu!

8 komentarzy:

 1. Nie łam się :) W czerwcu na pewno będzie lepiej, ja też miałam dużo roboty. Gratuluję nowej współpracy :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, najbliższy miesiąc zapowiada się u nas podobnie. Też bierzmowanie, też bal (sukienki oczywiście jeszcze nie ma).
  Tylko w planach nie figuruje spotkanie Bloggerów. Strasznie wam go zazdroszczę, w ogóle obiecałam Catalince, że postaram się wpaść w wakacje do Białegostoku, więc musicie drugie spotkanie zorganizować :p Najchętniej pojawiłabym się już w sobotę, jednak mam inne plany. Ech, bywa.
  Życzę miłego spotkania i liczę na wieeeele zdjęć. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 4 książki to przecież bardzo dobry wynik:)Gratuluje współpracy!
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję nawiązania współpracy! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja się dołączę do reszty: Gratuluję nawiązania współpracy!
  I powodzenia w czerwcu. Jak Ty się z tym wszystkim wyrobisz? Jedyna pociecha jest taka, że jeszcze tylko miesiąc i wakacje...
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. I tak dość dobre wyniki :-) Powodzenia we wszystkim!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję nawiązania współpracy :) W maju miałam bardzo podobny wynik, mam nadzieję, że w czerwcu pójdzie lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkim nam zdarzają się chwile, kiedy nie ma ani czasu ani zbytniej chęci na robienie czegokolwiek. W czerwcu będzie lepiej, a wynik z maja też nie jest taki zły.
  Gratuluję współprac. Jak pisałam do BL (jakieś pół roku temu, co prawda), to nie odpisali. Może kiedyś spróbuję jeszcze raz:)

  OdpowiedzUsuń