Jeśli chcesz nadal czytać najnowsze posty na tym blogu, dodaj się ponownie do obserwatorów (najpierw usuń siebie, potem dodaj). Zmieniłam jakiś czas temu adres bloga, dlatego teraz moje ostatnio dodane posty wyświetlają się tylko tym, którzy dodali się do obserwatorów po tej zmianie. Będę bardzo wdzięczna, jeśli jeszcze tu wrócisz. :)

poniedziałek, 1 października 2012

Wielki Powrót Smoka

Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale mam cichą nadzieję, że tak.. (: Postanowiłam powrócić do blogowania. Przez cały ten czas, kiedy tu nie zaglądałam, nadal lepiłam z modeliny. Zdecydowałam, że znów będę umieszczać tutaj posty. Wiele się u mnie zmieniło od kiedy ostatni raz tu napisałam. Oczywiście zaglądałam do Chatki, ale tylko po to, by od czasu do czasu zobaczyć, co tam u bloggerek, których blogi mam zapisane w pasku bocznym.
Jednak od dwóch tygodni nic nie ulepiłam, ponieważ złamałam palca na wfie, grając w piłkę ręczną (profesjonalnie - wyszczerbiłam sobie podstawę paliczka). Moja przyjaciółka podawała mi piłkę, a ja źle ją złapałam (nie mam jej oczywiście tego za złe, to był wypadek:) i klapa. Założono mi gips na 3 tygodnie (!) Jeszcze przede mną tydzień z panem Gipsem, bo 9 października mi zdejmą. Nawet nie macie pojęcia jak stęskniłam się za modeliną! : >
A tak poza tym, dzisiaj zauważyłam, że nie mam aż tak złego aparatu i postanowiłam odkryć jego możliwości, których nigdy nie wykorzystywałam (przesłony, migawki itd.). Na razie to dla mnie czarna magia, ale mam nadzieję, że kiedyś to opanuję. Choćby za 10 lat. XD
Dopóki mam gips będę wstawiała zdjęcia zrobionych wcześniej modeliniaków.
Za chwilę pierwsza dawka nowości!
Nie wiem, czy zauważyłyście (zakładam, że czytają to same dziewczyny/kobiety), chociaż trudno tego nie zauważyć (no chyba, że jesteście takim typem człowieka jak ja, wtedy wybaczam), zmieniłam tło bloga. To taki pierwszy krok do "nowego początku".

Trzymajcie się
xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz