Jeśli chcesz nadal czytać najnowsze posty na tym blogu, dodaj się ponownie do obserwatorów (najpierw usuń siebie, potem dodaj). Zmieniłam jakiś czas temu adres bloga, dlatego teraz moje ostatnio dodane posty wyświetlają się tylko tym, którzy dodali się do obserwatorów po tej zmianie. Będę bardzo wdzięczna, jeśli jeszcze tu wrócisz. :)

wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Miałam napisać dziś recenzję, ale stwierdziłam, że dzisiejszy dzień wolę poświęcić w całości mojej Rodzinie. Teraz wpadłam tylko na chwilę na bloga, aby złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Życzę Wam wesołych, rodzinnych i magicznych Świąt, ogromnej ilości miłości, żeby Wam wystarczyło jej na cały rok, wielu pięknych chwil, nadziei, której źródłem będzie Dzieciątko narodzone w żłobie, radości ze spędzania czasu za świątecznym stołem, śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem z najbliższymi i nieustannego uśmiechu na twarzy. Oby nikt z Was nie był sam podczas tych Świąt ani nigdy więcej!

A tutaj mam dla Was piosenkę, którą bardzo lubię i ja, i moja Mama. Jest ona dla nas bardzo ważna, ponieważ wiąże się z wieloma śmiesznymi i pięknymi wspomnieniami z lat, kiedy to całą rodziną jechaliśmy na świąteczną kolację do dziadka. Tegoroczną Wigilię, tak jak rok temu i dwa lata temu, spędzamy w domu, ale wspomnienia z tych magicznych Świąt, które spędzaliśmy z dziadkiem, nadal są wśród nas. :)


WESOŁYCH ŚWIĄT, KOCHANI!

5 komentarzy:

 1. Życzę wspaniałych świąt spędzonych w gronie rodzinnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również życzę wspaniale spędzonych Świąt! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spokojnych, szczęśliwych świąt w gronie najbliższych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt !!! mam nadzieję, że pod choinką znalazłaś mnóstwo książkowych prezentów :)

  OdpowiedzUsuń